Αλλάζει πρόσωπο με μια σειρά αναπλάσεων που βρίσκονται σε εξέλιξη ο δήμος Ζωγράφου. Μία από αυτές είναι οι αλλαγές που πραγματοποιήθηκαν στο πάρκο της οδού Σεβαστείας όπου ήρθε να προστεθεί και το υδάτινο στοιχείο. Ένας τεχνητός καταρράκτης εμπλούτισε το έργο και ήδη από τις πρώτες δύο ημέρες της λειτουργίας του έχει συγκεντρώσει την ανταπόκριση των δημοτών και κυρίως τη χαρά των παιδιών…
περισσότερες πληροφορίες εδώ