Τα μνημεία μιας χώρας συντηρούν τη συλλογική μνήμη και προάγουν την εθνική ταυτότητα. Τμήματα ενός ευρύτερου χώρου που υπονομεύεται και αμφισβητείται διαρκώς με ένταση στα χρόνια της κρίσης. Μήπως η πολιτεία, ο δήμος, πρέπει να εποπτεύει καλύτερα την συλλογική μας περιουσία;
Για περισσότερα εδώ
Βρείτε μας και στη σελίδα μας στο Facebook:
Πεδίο του Αρεως-Ευελπίδων σήμερα
![- Διαφήμιση -](https://i-loveathens.gr/wp-content/uploads/2023/05/Tsipras-Filipos-900X.jpg)
- Διαφήμιση -
Προηγούμενη Δημοσίευση
Επόμενη Δημοσίευση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
![- Διαφήμιση -](https://i-loveathens.gr/wp-content/uploads/2023/05/Tsipras-Filipos-900X.jpg)
- Διαφήμιση -