Με καλό καιρό ξεκίνησε για τους εκδρομείς το τριήμερο της Πρωτομαγιάς. Οι ταξιδιώτες μπορούν να απολαύσουν τον καλό καιρό με μια σύντομη απόδραση.
Η έξοδος για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς ξεκίνησε το μεσημέρι της Παρασκευής, με την κίνηση να είναι αυξημένη στο λιμάνι του Πειραιά. Τα δρομολόγια για τους προορισμούς και τον Αργοσαρωνικό φτάνουν τα 46 και για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς είναι προγραμματισμένα 130…
περισσότερες πληροφορίες εδώ