Αυτοί είναι οι διαιτητές του Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Ορίστηκαν και οι ρέφερι για τον άλλο ημιτελικό Κυπέλλου
Τους τρεις διαιτητές που θα διευθύνουν την ημιτελική αναμέτρηση για το Κύπελλο Ελλάδας στο μπάσκετ μεταξύ Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού την προσεχή Τετάρτη (13/02, 20:00) στο ΟΑΚΑ ανακοίνωσε η ΚΕΔ.
Για το συγκεκριμένο παιχνίδι, που θα αναδείξει τον φιναλίστ που θα αποτελέσει το φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου, ορίστηκε η τριάδα των Αναστόπουλου, Μάνου και Παναγιώτου (με κομισάριους τους Ντάβαρη-Βιδάλη).
Όσο για την αναμέτρηση της Κύμης με τον ΠΑΟΚ, που θα ξεκινήσει τις τρεις ώρες νωρίτερα (17:00), θα σφυρίξουν οι Κορομηλάς, Πουρσανίδης και Τζαφλέρης (με κομισάριο την Κάλφα).