Ο Μπίλαν ανεβάζει τον πήχη για το Περιστέρι Επικαιρότητα1η Δημοτική Κοινότητα2η Δημοτική Κοινότητα Του iloveathens Τις Ιούν 7, 2023 BASKET LEAGUE 2022-2023 / ÁÐÏËËÙÍ ÐÁÔÑÁÓ - ÐÅÑÉÓÔÅÑÉ (ÁÍÄÑÅÁÓ ÁËÅÎÏÐÏÕËÏÓ / EUROKINISSI) Ο Μπίλαν τοποθετεί το όνομά του δίπλα σε μεγάλα ονόματα τους παρελθόντος σηκώνοντας πιο ψηλά τον πήχη για το Περιστέρι Για περισσότερα εδώ - Διαφήμιση -- Διαφήμιση -- Διαφήμιση - Πλήκτρο Κοινοποίησης