Μια μεγάλη ελληνική σημαία στη θάλασσα της Πειραϊκής
Την τοποθέτησε ο Δήμος Πειραιά για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση
Μια μεγάλη ελληνική σημαία στα πλαίσια των εορτασμών για τα 200 χρόνια από την Ελληνική Επανάσταση τοποθετήθηκε στη θάλασσα στη Πειραϊκή στον Ορμο Αφροδίτη. Στην εκδήλωση παρέστη ο δήμαρχος Γιάννης Μώραλης, επίσημοι και μπάντα ΤΟΥ δήμου.
Βρείτε μας και στη σελίδα μας στο Facebook:
Η Πειραϊκή σήμερα — Πειραιάς