Με φυσική παρουσία θα πραγματοποιηθεί η εξεταστική στα ΑΕΙ
Πρόκειται για την εξεταστική περίοδο του χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2021-2022
Η διενέργεια εξετάσεων κατά την εξεταστική περίοδο του χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2021–2022 στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (ΑΕΙ) θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία.
Όλοι οι φοιτητές που προσέρχονται στο Α.Ε.Ι./Α.Ε.Α. για τη συμμετοχή τους σε γραπτές ή προφορικές εξετάσεις υποχρεούνται να υποβάλλουν δήλωση στην πλατφόρμα edupass, εάν δεν έχουν ήδη υποβάλει σχετική δήλωση κατά τη διάρκεια του χειμερινού εξαμήνου.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ