Θύμα άγριου ξυλοδαρμού έπεσε ένας 36χρονος οπαδός της ΑΕΚ, λίγο μετά τις 23:30 το βράδυ της Τετάρτης (3/5) στο Πέραμα. Το περιστατικό συνέβη στην οδό Ελπίδος, όταν μία ομάδα 10 ατόμων με διακριτικά άλλου συλλόγου τον προσέγγισε και αρχικά τον ρώτησε «πού είναι το πανό»;
Πριν καλά – καλά ο 36χρονος προλάβει να απαντήσει, είχε βρεθεί στο έδαφος δεχόμενος χτυπήματα κυρίως στο πρόσωπο. Οι δράστες τον άφησαν αιμόφυρτο…
περισσότερες πληροφορίες εδώ